Bestuur

  Algemeen Voorzitter

Dierick Luc
Naam:  Dierick Luc
E-mail:  luc.dierick2@telenet.be
Telefoon:  0479/399.799

  Erevoorzitter-Stichter

Burghgrave Herman
Naam:  Burghgrave Herman
E-mail:  burghgrave@telenet.be
Telefoon:  0497/468.981

  Secretaris

Quintelier Rudy
Naam:  Quintelier Rudy
E-mail:  rudy.quintelier@telenet.be
Telefoon:  0475/431.271

  Sportieve Cel - Financiën

Van der Veken Luc
Naam:  Van der Veken Luc
E-mail:  luchelga@gmail.com
Telefoon:  0475/343.147

  Bestuurslid

Michiels Guy
Naam:  Michiels Guy
E-mail:  linda_baert@hotmail.com
Telefoon:  052/47.09.71

  Penningmeester

De Neef Ivo
Naam:  De Neef Ivo
E-mail:  ivo.de.neef@outlook.com
Telefoon:  052/44.55.03

  Bestuurslid

De Bilde Laurens
Naam:  De Bilde Laurens
E-mail:  laurens.de.bilde@gmail.com
Telefoon:  0494/237.802

  Financiële cel

Burghgrave Hans
Naam:  Burghgrave Hans
E-mail:  burghgrave@telenet.be
Telefoon:  0479/70.60.15

  Algemeen verantwoordelijke jeugdopleiding

Buydts Kevin
Naam:  Buydts Kevin
E-mail:  kevin.buydts@gmail.com
Telefoon:  0497/314.937

  Bestuurslid

Van Den Bossche Nick
Naam:  Van Den Bossche Nick
E-mail:  Nick_hbk3@telenet.be
Telefoon:  0486/15.06.85

  Website - communicatie

De Lentdecker Maurits
Naam:  De Lentdecker Maurits
E-mail:  morre@telenet.be
Telefoon:  0473/35.20.35

Menu Seniors

Bestuur
Spelers
Eerste elftal
Reserven
Beloften

Klassement Eerste elftal

PosPloegPtn
1 JV Kruibeke32
2 RS Haasdonk32
3 SK Berlare28
4 KFC Vrasene28
5 FCJ Schoonaarde25
6 E Buggenhout22
7 SK Grembergen21
8 KVK Robur21
9 KSK Kieldrecht20
10 SKL Doorslaar18
11 FCH Sinaai18
12 KFC Heikant Zele16
13 VSV Gent13
14 WB St-Niklaas13
15 KV St-Gillis11
16 SVE Bazel8

Reeksoverzicht

Sponsors

  • ROB Verhuur
  • Matthijssens BVBA
  • Zakenkantoor Geert Verbustel
  • Proxy Delhaize
  • inbraakveilig.be
  • aQuizien
  • aQuizien
  • Kasseien De Coninck
  • Poly Technics
  • aQuizien
  • SD Worx

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

dinsdag 11 december 2018 om 19:37

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2018. SK Grembergen - V2016.4 - Administratie