Bestuur

  Algemeen Voorzitter

Dierick Luc
Naam:  Dierick Luc
E-mail:  luc.dierick2@telenet.be
Telefoon:  0479/399.799

  Erevoorzitter-Stichter

Burghgrave Herman
Naam:  Burghgrave Herman
E-mail:  burghgrave@telenet.be
Telefoon:  0497/468.981

  Secretaris

Quintelier Rudy
Naam:  Quintelier Rudy
E-mail:  rudy.quintelier@telenet.be
Telefoon:  0475/431.271

  Sportieve cel - Website SKG

De Lentdecker Maurits
Naam:  De Lentdecker Maurits
E-mail:  morre@telenet.be
Telefoon:  0473/35.20.35

  Bestuurslid

Michiels Guy
Naam:  Michiels Guy
E-mail:  linda_baert@hotmail.com
Telefoon:  052/47.09.71

  Penningmeester

De Neef Ivo
Naam:  De Neef Ivo
E-mail:  ivo.de.neef@outlook.com
Telefoon:  052/44.55.03

  Bestuurslid Sportieve Cel

Van der Veken Luc
Naam:  Van der Veken Luc
E-mail:  luchelga@gmail.com
Telefoon:  0475/343.147

  financiële cel

Burghgrave Hans
Naam:  Burghgrave Hans
E-mail:  burghgrave@telenet.be
Telefoon:  0479/70.60.15

  Bestuurslid

De Wilde Garry
Naam:  De Wilde Garry
E-mail:  Garry@certis.be
Telefoon:  0475/682.824

  Bestuurslid

Van Den Bossche Nick
Naam:  Van Den Bossche Nick
E-mail:  Nick_hbk3@telenet.be
Telefoon:  0486/15.06.85

  Bestuurslid

De Proft Sven
Naam:  De Proft Sven
E-mail:  sven.de.proft@pandora.be
Telefoon:  0476/53 24 59

Menu Seniors

Bestuur
Spelers
Eerste elftal
Reserven
Beloften

Klassement Eerste elftal

PosPloegPtn
1 SKL Doorslaar30
2 Sp Waasmunster27
3 SK Grembergen25
4 FCH Sinaai25
5 KFC Vrasene25
6 JV Kruibeke23
7 KV St-Gillis21
8 RS Haasdonk20
9 KFC Heikant Zele19
10 YB Beveren19
11 SVE Bazel17
12 TK Meldert17
13 FCJ Schoonaarde17
14 KFC Moerbeke16
15 E Buggenhout16
16 SV Zaffelare7

Reeksoverzicht

Sponsors

  • Proxy Delhaize
  • SD Worx
  • Matthijssens BVBA
  • ROB Verhuur
  • aQuizien
  • aQuizien
  • Poly Technics
  • Kasseien De Coninck
  • De verffabriek
  • inbraakveilig.be
  • aQuizien

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

zondag 10 december 2017 om 11:20

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2017. SK Grembergen - V2016.4 - Administratie