Jeugdbestuur

 

Jeugdcoördinator - TVJO


Naam:  Burghgrave Hans
E-mail:  burghgrave@telenet.be
Telefoon:  0479/70.60.15

 

Penningmeester


Naam:  De Neef Ivo
E-mail:  ivo.deneef@skynet.be
Telefoon:  052/44.55.03

 

Bestuurslid


Naam:  De Proft Sven
E-mail:  sven.de.proft@telenet.be
Telefoon:  0476/53.24.59

 

Bestuurslid


Naam:  Segers Johan
E-mail:  johan.segers4@pandora.be
Telefoon:  0486/18.89.58

 

Bestuurslid


Naam:  Nobels Marc
E-mail:  marc-nobels@hotmail.com
Telefoon:  0472/81.84.41

 

Bestuurslid


Naam:  Buydts Kevin
E-mail:  kevin.buydts@gmail.com
Telefoon:  0497/31.49.37

 

Tornooiverantwoordelijke


Naam:  De Bilde Laurens
E-mail:  laurens.de.bilde@gmail.com
Telefoon:  0494/237.802

 

Bestuurslid


Naam:  Lardenoit Gino
E-mail:  gino.lardenoit1@telenet.be
Telefoon:  052/20.24.66

 

Secretaris


Naam:  Heyvaert Niels
E-mail:  niels.heyvaert@gmail.com
Telefoon:  0473/97.56.98

 

Bestuurslid


Naam:  Van Damme Patrick
E-mail:  patrick.van.damme6@telenet.be
Telefoon:  0477/33.21.29

Menu Jeugd

Jeugdbestuur
U17 Groen
U17 Wit
U15
U13 Groen
U13 Wit
U12
U11
U10
U9 Groen
U9 Wit
U8
U7 Groen
U7 Wit
U6
U5

Sponsors

  • aQuizien
  • aQuizien
  • inbraakveilig.be
  • Poly Technics
  • Proxy Delhaize
  • Kasseien De Coninck
  • SD Worx
  • aQuizien
  • ROB Verhuur
  • Matthijssens BVBA
  • De verffabriek

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

woensdag 19 juli 2017 om 11:40

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2017. SK Grembergen - V2016.4 - Administratie