Jeugdbestuur

 

Jeugdcoördinator - TVJO


Naam:  Burghgrave Hans
E-mail:  burghgrave@telenet.be
Telefoon:  0479/70.60.15

 

Penningmeester


Naam:  De Neef Ivo
E-mail:  ivo.deneef@skynet.be
Telefoon:  052/44.55.03

 

Bestuurslid


Naam:  Segers Johan
E-mail:  johan.segers4@pandora.be
Telefoon:  0486/18.89.58

 

Bestuurslid


Naam:  De Proft Sven
E-mail:  sven.de.proft@pandora.be
Telefoon:  0476/53 24 59

 

Bestuurslid


Naam:  Nobels Marc
E-mail:  marc-nobels@hotmail.com
Telefoon:  0472/81.84.41

 

Bestuurslid


Naam:  Buydts Kevin
E-mail:  kevin.buydts@gmail.com
Telefoon:  0497/31.49.37

 

Bestuurslid


Naam:  De Bilde Laurens
E-mail:  laurens.de.bilde@gmail.com
Telefoon:  0494/237.802

 

Bestuurslid


Naam:  Lardenoit Gino
E-mail:  gino.lardenoit1@telenet.be
Telefoon:  052/20.24.66

 

Bestuurslid


Naam:  Heyvaert Niels
E-mail:  niels.heyvaert@gmail.com
Telefoon:  0473/97.56.98

 

Bestuurslid


Naam:  Van Damme Patrick
E-mail:  patrick.van.damme6@telenet.be
Telefoon:  0477/33.21.29

Menu Jeugd

Jeugdbestuur
Junioren (U21)
Scholieren (U17)
Knapen groen (U15)
Knapen wit (U15)
Miniemen A (U13)
Miniemen B (U12)
Preminiemen A (U11)
Preminiemen B (U10)
Duiveltjes groen (U9)
Duiveltjes wit (U9)
Duiveltjes groen (U8)
Duiveltjes wit (U8)
Duiveltjes E (U7)
Duiveltjes F (U7)
Duiveltjes G (U6)

Sponsors

  • inbraakveilig.be
  • Matthijssens BVBA
  • ROB Verhuur
  • aQuizien
  • Proxy Delhaize
  • aQuizien
  • Kasseien De Coninck
  • aQuizien
  • Poly Technics
  • De verffabriek
  • SD Worx

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

dinsdag 25 april 2017 om 07:15

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2017. SK Grembergen - V2016.4 - Administratie