Jeugdbestuur

 

Jeugdvoorzitter


Naam:  Burghgrave Hans
E-mail:  burghgrave@telenet.be
Telefoon:  0479/70.60.15

 

Algemeen verantwoordelijke jeugdopleiding


Naam:  Buydts Kevin
E-mail:  kevin.buydts@gmail.com
Telefoon:  0497/31.49.37

 

TVJO


Naam:  Van Den Bossche Björn
E-mail:  bjorn.van.den.bossche@telenet.be
Telefoon:  0477489907

 

Bestuurslid


Naam:  De Bilde Laurens
E-mail:  laurens.de.bilde@gmail.com
Telefoon:  0494/237.802

 

Secretaris


Naam:  Heyvaert Niels
E-mail:  niels.heyvaert@gmail.com
Telefoon:  0473/97.56.98

 

Bestuurslid


Naam:  Van Damme Patrick
E-mail:  patrick.van.damme6@telenet.be
Telefoon:  0477/33.21.29

 

Bestuurslid


Naam:  Lardenoit Gino
E-mail:  gino.lardenoit1@telenet.be
Telefoon:  052/20.24.66

 

Penningmeester


Naam:  De Neef Ivo
E-mail:  ivo.deneef@skynet.be
Telefoon:  052/44.55.03

 

Sponsoring - kledij


Naam:  De Proft Sven
E-mail:  sven.de.proft@telenet.be
Telefoon:  0476/53.24.59

Menu Jeugd

Jeugdbestuur
U17
U15 A
U15 B
U13
U12 A
U12 B
U11
U10
U9
U8 A
U8 B
U7 A
U7 B
U6
U5

Sponsors

  • aQuizien
  • SD Worx
  • aQuizien
  • ROB Verhuur
  • Zakenkantoor Geert Verbustel
  • Proxy Delhaize
  • aQuizien
  • Poly Technics
  • inbraakveilig.be
  • Kasseien De Coninck
  • Matthijssens BVBA

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

dinsdag 11 december 2018 om 19:37

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2018. SK Grembergen - V2016.4 - Administratie