Spelers U13 Wit

U13 Wit

Trainers

Timothy  De Maeyer

Afgevaardigden

Sven  Baeyens

Info

training op het B-terrein
op maandag (18u - 19u30)
op woensdag (18u - 19u30)

Sponsor

Logo-08-09-2011.PNG

Kalender

DATUMUURSPEELDAGTHUISPLOEGBEZOEKERSRESULTAATVERSLAG
02/09/201710:301HeikantSKG6-2
Verslag
09/09/201712:302SKGLebbeke5-2
Verslag
16/09/201711:003RoburSKG1-7
Verslag
23/09/201715:004SKGBerlare7-3
Verslag
30/09/201709:305OpdorpSKG3-3
Verslag
07/10/201710:306BuggenhoutSKG3-5
Verslag
14/10/201712:307SKGMeldert7-2
Verslag
21/10/201712:308SKGHeikant2-2
Verslag
28/10/201711:159LebbekeSKG2-11
Verslag
04/11/201712:3010SKGRobur6-0
Verslag
11/11/201710:0011BerlareSKG3-4
Verslag
18/11/201712:3012SKGOpdorp5-2
Verslag
25/11/201712:3013SKGBuggenhout6-1
Verslag
02/12/201712:0014MeldertSKGafgelast
13/01/201809:151Hamme ZoggeSKG0-7
Verslag
20/01/201812:302SKGSK Berlare6-0 gest
Verslag
27/01/201809:303WB St-NiklaasSKG3-2
Verslag
03/02/201812:304SKGVK Roburafgelast
24/02/201809:306R OpdorpSKG2-3
01/03/201818:005KFC HeikantSKG2-3
03/03/201812:307SKGGFA Sinaai 
10/03/201812:308SKGHamme Zogge 
17/03/201810:009SK BerlareSKG 
24/03/201812:3010SKGWB St-Niklaas 
07/04/201811:0011VK RoburSKG 
14/04/201812:3012SKGHeikant 
21/04/201812:3013SKGR Opdorp 
28/04/201809:3014GFA SinaaiSKG 

Menu Jeugd

Jeugdbestuur
U17 Groen
U17 Wit
U15
U13 Wit
U13 Groen
U12
U11
U10
U9 Wit
U9 Groen
U8
U7
U7 Wit
U6A
U6B
U5

Klassement U13 Wit

PosPloegPtn
1 SK Grembergen0
2 Hamme Zogge0
3 Heikant0
4 GFA Sinaai0
5 SK Berlare0
6 WB St-Niklaas0
7 VK Robur0
8 R Opdorp0

Reeksoverzicht

Sponsors

  • Poly Technics
  • Kasseien De Coninck
  • De verffabriek
  • inbraakveilig.be
  • Proxy Delhaize
  • ROB Verhuur
  • aQuizien
  • SD Worx
  • aQuizien
  • Matthijssens BVBA
  • aQuizien

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

zaterdag 24 februari 2018 om 22:10

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2018. SK Grembergen - V2016.4 - Administratie