Spelers U17 Wit

U17 Wit

Trainers

Jeroen  Cooreman

Afgevaardigden

Geert  Tonnelier
Cédric  Tonnelier

Info

training op het B-terrein
op maandag (19u30 - 21u)
op woensdag (19u30 - 21u)

Sponsor

volvo.jpg



Kalender

DATUMUURSPEELDAGTHUISPLOEGBEZOEKERSRESULTAATVERSLAG
02/09/201710:001SinaaiSKG0-4
Verslag
09/09/201710:002SKGRobur5-0
Verslag
16/09/201716:003HaasdonkSKG2-0
Verslag
23/09/201710:004SKGDaknam6-2
30/09/201712:155Bosdam BeverenSKG4-3
07/10/201710:006SKGDoorslaar7-0
Verslag
14/10/201716:007KemzekeSKG3-1
21/10/201710:008SKGSinaai3-1
28/10/201715:009RoburSKG4-1
11/11/201713:3011DaknamSKG3-2
18/11/201710:0012SKGBosdam Beveren3-3
25/11/201715:0013DoorslaarSKG0-4
02/12/201710:0014SKGKemzekeafgelast
09/12/201713:3010SKGHaasdonkafgelast
13/01/201814:001TielrodeSKG0-5
Verslag
20/01/201815:002Hamme ZoggeSKG0-7
Verslag
27/01/201813:153BazelSKG1-9
03/02/201810:004SKGSombekeafgelast
17/02/201813:305SVH WaasmunsterSKG0-6
24/02/201815:306VraseneSKG1-2
03/03/201810:007SKGVK Roburafgelast
10/03/201810:008SKGTielrode3-1
Verslag
17/03/201810:009SKGHamme Zogge0-2
24/03/201810:0010SKGBazel8-3
Verslag
14/04/201810:0012SKGSVH Waasmunster14-1
17/04/201819:007SKGVK Robur3-1
21/04/201810:0013SKGVrasene0-3
25/04/201818:3011SombekeSKG 
28/04/201814:3014VK RoburSKG 

Menu Jeugd

Jeugdbestuur
U17 Groen
U17 Wit
U15
U13 Wit
U13 Groen
U12
U11
U10
U9 Wit
U9 Groen
U8
U7
U7 Wit
U6A
U6B
U5

Klassement U17 Wit

PosPloegPtn
1 SK Grembergen27
2 VK Robur26
3 Vrasene26
4 Sombeke18
5 Hamme Zogge16
6 Bazel14
7 Tielrode7
8 SVH Waasmunster0

Reeksoverzicht

Sponsors

  • aQuizien
  • Proxy Delhaize
  • Poly Technics
  • aQuizien
  • aQuizien
  • Matthijssens BVBA
  • ROB Verhuur
  • inbraakveilig.be
  • Kasseien De Coninck
  • De verffabriek
  • Zakenkantoor Geert Verbustel
  • SD Worx

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

woensdag 25 april 2018 om 20:17

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2018. SK Grembergen - V2016.4 - Administratie