Spelers Eerste elftal (2e Provinciale C)

Eerste elftal

Trainers

Raf  Van Overstraeten
Bart  Nobels
Kjell  De Clercq

Afgevaardigden

Info

Trainingsdagen :

dinsdag van 19:30 tot 21:00 (B-terrein)
donderdag van 19:30u tot 21:00u (Kunstgras Sint-Gillis)

Kalender

DATUMUURSPEELDAGTHUISPLOEGBEZOEKERSRESULTAATVERSLAG
29/07/201816:00hofman-cupGavere-AsperSKG2-4
Verslag
02/08/201819:30oefenmatchE Mazenzele-OpwijkSKG0-3
Verslag
05/08/201816:00hofman-cupSKGGavere-Asper5-1
Verslag
08/08/201819:45oefenmatchFC OppuursSKG0-3
Verslag
12/08/201816:00hofman-cupKSCE MariakerkeSKG0-2
Verslag
16/08/201819:30oefenmatchSKGVW Hamme (bel)2-1
Verslag
19/08/201816:00hofman-cupFC VelzekeSKG1-2
Verslag
23/08/201819:30oefenmatchE ZeleSKG1-1
Verslag
26/08/201816:00hofman-cupKFC VraseneSKG3-3
Verslag
02/09/201816:001SKGFCH Sinaai3-1
Verslag
09/09/201815:002HeikantSKG2-1
Verslag
16/09/201815:003SKGSchoonaarde0-2
Verslag
23/09/201815:004VK RoburSKG2-3
Verslag
30/09/201815:005SKGHaasdonk3-0
Verslag
06/10/201819:306KieldrechtSKG2-1
Verslag
14/10/201815:007SKGBuggenhout1-1
Verslag
21/10/201815:008DoorslaarSKG3-1
Verslag
28/10/201815:009SKGWB St-Niklaas1-1
Verslag
04/11/201814:3010KV St-GillisSKG1-1
Verslag
11/11/201815:0011SKGVrasene2-0
Verslag
18/11/201814:3012BazelSKG0-3
Verslag
25/11/201815:0013SKGKruibeke0-4
Verslag
02/12/201814:3014SKGVSV Gent2-1
Verslag
08/12/201819:3015BerlareSKG4-1
Verslag
15/12/201819:3016FCH SinaaiSKG 
06/01/201915:0017SKGHeikant 
13/01/201914:3018SchoonaardeSKG 
20/01/201915:0019SKGVK Robur 
27/01/201915:0020SKGHaasdonk 
03/02/201915:0021SKGKieldrecht 
10/02/201915:0022BuggenhoutSKG 
17/02/201915:0023SKGDoorslaar 
24/02/201915:0024WB St-NiklaasSKG 
10/03/201915:0025SKGKV St-Gillis 
16/03/201919:3026VraseneSKG 
24/03/201915:0027SKGBazel 
31/03/201915:0028KruibekeSKG 
07/04/201915:0029VSV GentSKG 
14/04/201915:0030SKGBerlare 

Menu Seniors

Bestuur
Spelers
Eerste elftal
Reserven
Beloften

Klassement Eerste elftal

PosPloegPtn
1 JV Kruibeke32
2 RS Haasdonk32
3 SK Berlare28
4 KFC Vrasene28
5 FCJ Schoonaarde25
6 E Buggenhout22
7 SK Grembergen21
8 KVK Robur21
9 KSK Kieldrecht20
10 SKL Doorslaar18
11 FCH Sinaai18
12 KFC Heikant Zele16
13 VSV Gent13
14 WB St-Niklaas13
15 KV St-Gillis11
16 SVE Bazel8

Reeksoverzicht

Sponsors

  • Poly Technics
  • Kasseien De Coninck
  • Proxy Delhaize
  • Zakenkantoor Geert Verbustel
  • aQuizien
  • ROB Verhuur
  • aQuizien
  • inbraakveilig.be
  • aQuizien
  • SD Worx
  • Matthijssens BVBA

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

dinsdag 11 december 2018 om 19:37

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2018. SK Grembergen - V2016.4 - Administratie